Lektor języka angielskiego i hiszpańskiego

Lektorem języka angielskiego i hiszpańskiego jest u nas Pani Diana Baranowska.

Uzyskała międzynarodowy certyfikat Instytutu Cervantesa DELE, zakochana bez pamięci w Hiszpanii. Miłością do języka stara się zarazić wszystkich dookoła. Spędziła 2,5 roku na Balearach, odbyła liczne podróże po Płw. Iberyjskim m.in. po Andaluzji, wielokrotnie zawędrowała do Madrytu , Barcelony służbowo oraz prywatnie.

IMG_0451

Poza językiem hiszpańskim, ma drugą pasje – język angielski z którym przygodę rozpoczęła już w dzieciństwie. „Czasem aż trudno zdecydować, który język jest bliższy mojemu sercu. Nie ma jednak wątpliwości, że zarówno angielski i hiszpański to obecnie najpopularniejsze języki na świecie, warto się ich uczyć już od wieku przedszkolnego. ”

Prowadzi zajęcia głównie dla dzieci i młodzieży. Aktywna, zawsze uśmiechnięta sprawi, że lekcje będą przyjemną zabawą, a nie zwykłą nauką.
„Zależy mi, aby wszystkie dzieci brały aktywny udział w zajęciach, pobudzając ich wyobraźnie, nauczymy się nowych słów mimo woli. Pierwszy kontakt z językiem w tak wczesnym wieku sprawi, że język obcy stanie się im bliższy, a kontakt z hiszpańskojęzycznymi i anglojęzycznymi osobami naturalny. Podczas zajęć korzystam z różnych pomocy naukowych, aby urozmaicić każde lekcje z dziećmi, które uczą się w „NicNudnego”, połączymy zajęcia manualne z aktywnością fizyczną i zabawą. Zawsze podchodzę indywidualnie do każdego dziecka, nie zapominając jednak o dyscyplinie w grupie i integracji. Staram się, żeby dzieci czerpały samą radość z nauki i zabawy oraz z chęcią pojawiały się na wszystkich moich lekcjach.

Do zobaczenia wkrótce! << ¡Hasta luego en NadaAburrido! >> „.

Pani Diana była u nas na zajęciach „integracyjnych” w każdej grupie, podczas których została wprowadzona w tok dotychczasowego nauczania.

Pani Katarzynie Majszczyk dziękujemy za dotychczasową współpracę, a Pani Dianie życzymy szybkiego zdobycia serc uczniów i Rodziców…